| byely14 a întrebat:

Care credeti ca este cel mai tare telefon la ora actuala?

10 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Iphone 4 :X:X este foarte frumos si bun

| pwp a răspuns:

Iphone sau Samsung Corby

pa-pa

| Cherry56 a răspuns:

I-phone 4 smug da nah cand o sa avem si noi posibilitati sa ni-l luam sigh ca e vreo 30 de milioane

| Kqzu97 a răspuns:

IPhone4...

| melyyy a răspuns:

IPhone4 :X:X

my dream! este superb telefonulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine, LG arena.

| Marinaaa a răspuns:

Iphone 4 sau un BlackBerry eu le am pe ambele la scoala il folosesc pe BlackBerry si acasa pe Iphone big grin Mai tare e si NOKIA N96 dar o sa imi cumpar un iPhone Princess Plus si un Phone 3G Supreme

| Danusia a răspuns:

Iphone

| Filipino a răspuns:

Cel mai tare telefon la ora actuala este Samsung galaxy s dar cu un design fain este Nokia e52...asta imi place mie...sau daca vrei ceva mai comlicat iphone 4

| funditsa_4180 a răspuns:

Mie imi place Nokia x6! e foarthe frumos si are multe aplicatsii!winking