| alexx102428 a întrebat:

Ce telefon credeti ca e cel mai tare la ora actuala?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

IPhone 8 Plus!
Il am in mana de cateva zile, sunt super incantata de el!

| Clorox a răspuns:

Teoretic era iPhone 8 Plus, acum e Note 8.

| GPA a răspuns:

S8+ este cel mai performant telefon. Este in primul clasament.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un S5 a aruncat fosta dupa mine. M-a lovit fix in frunte si m-am ales cu cucui. Deci e tare, al dracu de tare.

| Iunix a răspuns:

Până acum la capitolul rezistență niciun telefon nu a reuşit să-l depăşească pe NOKIA 1310. Deci, cel mai tare telefon e NOKIA 1310. Ok, gata cu gluma. La capitolil specificați... bănuiesc că e ultimul model de telefon al celor de la Samsung. Uită-te la fiecare telefon în parte şi vezi care are specificații mai bune. Procesor, ram, stocare internă, camera photo, rezoluția ecranului, capacitatea bateriei etc. Aaa, apropo, vezi că Samsung Galaxy S8 nu are o autonomie bună ( ca najoritatea telefoanelor din ziua de azi ) Nu poți să unblii pe el nici măcar o zi, în... 8 - 6 ore s-a dus bateria. Asta dacă e nou. Aşa am auzit, nu sunt sigur.

| OnePiece a răspuns:

1. LG V30
2. OnePlus 5
3. Galaxy Note 8
4. Huawei P10 Plus
5. Xiaomi Mi Mix 2
6. Meizu Pro 7 Plus
7. Galaxy S8+
8. Lenovo Moto Z2 Force

| Ronaldo_Ronaldo_1997 a răspuns:

Samsung galaxy s8 ca e rezistent la apa si face super clare pozele iphone 8 nu

| Vassii a răspuns:

Samsung S8

| Kappy1325 a răspuns:

Samsung Galaxy S8, este pe primul loc, dar costa foarte mult, si daca l-ai spart, platesti la reparatie cat ai dat pe el.

| ajutator a răspuns:

IPhone X, fără dubii

| anonim_4396 a răspuns (pentru ajutator):

Am mai gasit alt idiot big grin
Fara dubii? Nu stii sa dai argumente? Ahaha...

| ajutator a răspuns (pentru anonim_4396):

Pa