| Bubbulina_2682 a întrebat:

Baietzasi... Ce credeti? Este mai atragatoare o fata cu parul lung sau o fata cu parul scurt? [ Era o vorba in care Catalin Botezatu spunea ca parul lung este cel mai frumos ]

P.S.parul scurt=putin sub umeri
parul lung=pana la fundlaughing

Răspuns Câştigător
| sorinyoman a răspuns:

Nu îl consider pe Cătălin Botezatu o persoană care poate ceva destul de inteligent. Orice fată sau femeie este cea frumoasă din lume iar dacă din jurul ei nu observă aceasta e greșeala lor. Trebuie să fii tu însuți nu ceea ce vor alții să fii. Ar însemna să joci un rol și să te minți mereu.

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ei, eu nu am parul pana la fund, vine pe la jumatatea spatelui, si e lung.
Dar consider ca e mai frumoasa o fata cu parul lung.
Dar lung si ingrijit, nu cleios, gras, etc.

| pwp a răspuns:

Eu il aveam aproape de fund pana ieri!
m-am tuns mai scurt si acum il am putin peste umeri big grin
mi se pare mai atragatoare o fata cu parul lung big grin

| L7L a răspuns:

Cu parul putin sub umerihappy