| crissa20 a întrebat:

Care dintre urmatoarele parfumuri vi se pare cel mai perfect pentru o plimbare dupa amiaza cu iubitul in natura ( parc sau gradina botanica)? dar pentru o iesire cu prietenele in oras? Funda:*
Little black dress Avon
Tressle Avon
Celine Dion
Volare de trandafiri Oriflame
Volare de magnolie Oriflame
Pur blanca Avon
Giordani Gold Oriflame
Fm by Federico Mahora
Infinite moment Avon
Precious moment red dream

Răspuns Câştigător
| EJelly a răspuns:

Trebuie sa fii pasionala si sa ai un miros ff puternic seara. Oriunde ai iesi(seara) si cu oricine, poarta Giordani sau Little black dress (ar ai fi si Little red dress, care e la fel de inspirat). Ziua, indiferent daca iesi cu iubitul sau cu prietenele, poarta ceva usor( fructat) si delicat ca sa fii cat mai naturala, mai ales ca acum e si vara.(Pur blanca, Volare de magnolie, Tressele)

Un sfat bun: nu folosi parfumurile puternice in exces, pentru ca pot fi suparatoare si evita sa le porti in timpul zilei, cand trebuie sa fii cat mai naturalahappy

5 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Cu iubitul in natura = Lovely Garden de la Oriflame.
Cu prietenele = Volare de magnolie.

| yloveyou1 a răspuns:

Cu iubitul in natura: Volare de magnolie, dar daca ati iesi la un restaurant as alege Giordani, cu fetele: Little black dress

| AddXf a răspuns:

Cu iubitul - Giordani Gold
Cu prietenele - Little black dress...
Funda?
happy

Răspuns utilizator avertizat
| maria003 a răspuns:

Nu am incercat toate aceste parfumuri, dar pe cateva da.Mie pur blanca mi s-a parut cel mai bun.mie imi plac foarte mult parfumurile dulci si toti baietii in special imi admira parfumurile.bine eu ma dau si cu foarte multlaughing)