| crissa20 a întrebat:

As vrea o parere despre urmatoarele parfumuri:
-slip into
-todey
-outspoken intense by fergi
-simply because
-treselle
-infinit moment
-far away dreams
-lovely garden
-volare
-volare magnolie
-perceive
-incandecense
-far away
-london
-eclat week-end
-little black dress
-little red dress
-cocktails & the city Fashion Addict
-divine sensul
-girdani gold
-summner white
-escada
-euforia
-celine dion clasic
-more by demi
-Angel
-playboy it spicy
-playboy it lovely
-playboy in sexy
-playboy vip
-precious moment read dreams
-precious moment
-delicacy
Vreau pareri doar de la persoane care le-au incercat!
Nu ma pot hotari pe care sa-l port la o intalnire in parc cu un tip matur si pe care sa-l port de valentine's day cu iubitul( stam in casa, mergem la cumparaturi..etc)...astept pareri despre parfumuri nu despre altceva! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

Slip into este romantic frumos putin dulce, insa nu e persistent delooc. Dupa o jumatate de ora -o ora il simti doar daca atingi nasul de piele

Today e fff persistent, il mai simti putin chiar si dupa spalare pe haine, dar e prea serios pentru valentine`s day.

Simply Because la fel nu persista prea mult, dar e frumoas, si nu costa mult.

percieve eu cred ca totusi este pentru femeile 30+ e destul de ok

incadensence persista, e frumoos probabil e destul de potrivit.

far away e pentru femeile 45+ e superpersistent dar e un parfum greu de la care la multi oameni le apar ameteli

Little red dres e prea serios pentru 14 februarie.

Summer White e ok, persistenta e asa si asa, dar oricum ti-l recomand deoarece are un pret mic.

Pentru ocazia ta iti recomand Fantasy By Britney Spears, e duuulce si superb, persista destul.
Am un pe care scriu unele impresii despre produse Avon, dar si alte subiecte, daca vrei sa-ti dau likul raspunde-mi :*

| day16 a răspuns:

Little Black Dress este preferatul meu si mi se pare perfect pentru oricine. E foarte feminin.
Sper sa il alegi si tu happy