| cristyanno1 a întrebat:

Care dintre voi baietii ati fost slabi si va-ti ingrasat? Eu am 19 ani 1.75 si am 57 kg si as vrea sa ma mai ingras dar nu pot! Mananc destul de bine de la 3 mese in sus pe zi si nu se pune nimic pe mine! De la 16 ani tot am greutatea asta! Nici nu slabesc nici nu ma ingras! Va rog dati-mi si mie un regim de ingrasare!

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Eu. Pana la varsta de 17 ani am avut o greutate de 55-60 de kilograme. Dupa m-am ingrasat subit pana am ajuns si la aproape 90 chiar. Acum am aproape 75. Nu cred ca ai de ce sa te plangi. Iti spun eu ca e mai bine asa decat cum sunt eu. Daca mananci si ai un organism sanatos nu are de ce sa iti para cumva rau. E mai greu cand vrei sa fii mai slab.

1 răspuns:
| dienuk a răspuns:

Stai in banca ta :* multi ar vrea sa fie ca tine happy. accepta`te asa cum esti. poate mai trz vad o intrebare de la tine. "care dintre voi a tinut regim si a slabit? ca vreau sa slabeeesc " crede`ma. e mai bine sa lasi totu` de la sine. happy daca asa ai fost fqt. accepta`te. nici macar nu`ti imaginezi cati au probleme inverse fata d a ta. e mult mai usor sa te ingrasi decat sa slabesti. deci. ramai cum esti :*