| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Daca am 15 ani pot folosi o crema de fata hidratanta care are și acid hialuronic?

6 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

De ce ai folosi creme de fata la 15 ani? Doamne...

| SpiderGhost a răspuns (pentru Plato):

De ce nu ai folosi creme de față la 15 ani? La vârsta asta apar coșuri și puncte negre pe toată fața...mi se pare ceva normal să te dai cu tot felul de creme

| Plato a răspuns (pentru SpiderGhost):

1. Pentru ca la 30 vei arata de 45
2. Pentru ca nu are nevoie, e deja incredibil de frumoasa datorită vârstei, e un copil.
3. O crema recomandata de dermatolog e una, prostiile de creme de infrumusetare sunt cu totul altceva.

Pacat ca mama ei permite asa ceva.

| Dalmore a răspuns:

Plato, tu ai inceput sa te îngrijești doar după majorat? laughing Sau nici atunci. E o cremă hidratantă ffs, de ten uscat ai auzit?

| Directioner99 a răspuns:

Bineinteles,nu ai ce pati

| TatianaIstrate a răspuns:

Acidul hialuronic este un ingredient natural si nu exista niciun motiv pentru care nu ar trebui sa-l incluzi in rutina ta zilnica de ingrijire. Daca vrei sa incerci un ser cu el, brandul romanesc are o promotie misto in aceste zile -- https://www.facebook.com/naturalnutritioncosmetics/posts/2756714047945000