| anonim_4396 a întrebat:

Salut, pentru ridurile pe pe fata, este mai eficient un tratament cu laser, sau o crema cu acid hialuronic? In cazul in care o crema cu acid hialuronic este mai buna, spuneti mi si mie o crema foarte eficienta pentru aceasta problema. Pretul cremei nu conteaza, doar sa fie foarte eficienta! Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| nouatigaraelectronica a răspuns:

Este mai bine sa evitati tratamentul cu laser sau crema cu acid hialuronic. Duceti-va la un magazin Plafar si sunt sigur ca o sa gasiti acolo exact ce va trebuie si este o metoda mai naturala decat variantele care sunt scrise mai sus. O seara buna.

| TatianaIstrate a răspuns:

Produsele mele preferate cu acid hialuronic sunt produse de un brand romanesc si, in plus, sunt realizate din ingrediente naturale:

Crema mea de seara -- https://nncosmetics.ro/......hyaluronic

Si serul pe care-l folosesc atat inainte de crema de zi, cat si inainte de crema de seara -- https://nncosmetics.ro/......-de-catina

| khaterin a răspuns:

Amandoua sunt eficiente parerea mea big grin dar daca esti in cautare de creme bune cu acid hialuronic iti sugerez vichy il gasesti in farmacii