| Francesca56 a întrebat:

Sall ce sampon imi recomandati anti matreata nu vreau sa am deloc eu ma spal su Syoss este bun dar vreau si parerile voastre...

Răspuns Câştigător
| under89 a răspuns:

Iti recomand Farmec Natural - Sampon Anti-matreata.
Este foarte bun in comparatie cu celelalte produse.
Daca vrei sa scapi de matreata trebuie sa folosesti un sampon incolor, deoarece acesta nu irita, spre exemplu cum este acesta sau cele pentru bebelusi.
http://www.farmec.ro/......l-302.html

2 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Head and shoulders itchy scalp care (cel cu eucalipt), crede-ma ca am folosit o gramada anti matreata am innebunit, aveam coji mari in cap chiar si dupa baie, am fost si la dermatolog si mi-a dat un rahat, dupa ce am utilizat acest sampon head and shoulders itchy scalp care, parca mi-a curatat matreata cu mana parul meu este foarte curat, e impecabil, ti-l recomand, eu acum vorbesc din experienta pentru ca am avut probleme ff mari cu matreata

| criss29 a răspuns:

Buna,poti sa iti iei sampon Nivea Anti-matreata. Sau sampoane anti-matreata.