| anonim_4396 a întrebat:

Care e modelul vostru preferat de esarfe? Dar culoarea? happy

Răspuns Câştigător
| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Nu am un''model '' preferat-culoarea:cat mai puternica-turcoaz cu nuante mai inchise sau mai deshise, roz-pana la mov, colorate, rosu aprins...cu verde deschis.cam toate culorile calde ]si cat mai puternicehappysa iasa in evidenta`

3 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Mie imi plac esarfele cum purtau cowboy cu mai multe culorihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu imi place sa port esarfe... dar daca e cazul vreau sa fie ceva gi cu putin fucsya.

| thizizme a răspuns:

Albastru cu nuante verzi spre negru deschis in roz galben.

Cand vad intrebari ca asta ma intreb ce-i in capul unora...