| Danay a întrebat:

CARE E SECRETUL FRUMUSETZII?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Frumusetea care dureaza: pentru buze, foloseste adevar; pentru ochii tai, bucurie; pentru mainile tale, munca; pentru urechile tale, rabdare; pentru vocea ta, bunatate; pentru inima ta, dragoste; si peste toate, un zambet!happy

10 răspunsuri:
| alexa a răspuns:

Naturaletea si un zambet placutbig grin

| DenissaDeea a răspuns:

Cred ca secretul frumusetii tine de sufletul fiecarei persoane si dupa cum sti-e sa pastreze frumusetea interioara si exterioara in permanenta.

| me_6767 a răspuns:

In primul rand tr sa fii vesel mereu, sa fii optimist si sa zambesti.

| claudya a răspuns:

Cred ca frumusetea interioara a fiecaruia

| alexam a răspuns:

Naturaletea! in cantitate cat mai mare!

| selef a răspuns:

Nu cred ca-l stie cineva cu adevatat.

| eeeeeeeeee a răspuns:

Danay, eu cred ca stiu care e(si sunt modesta chiar!)da nu mi-l aduc acum aminte...

| ioana_5498 a răspuns:

Sa te simti bine in pielea ta!

| Wtf9000 a răspuns:

Tocmai de-aia e secret, ca nu stii care e...

| alecs_6027 a răspuns:

Poi...fiecare e frumos in felul lui...fiecare persoana are calitatile si defectele ei...nu exista nici un secret... poate doar acela sa fii tu mereu...happy