| Natalia_3488 a întrebat:

Dupa voi, care-i secretul fericirii?

7 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

F simplu sa iubesti si safii iubita.

| Silvia a răspuns:

Prostia.

| tabittha a răspuns:

Fiecare detine secretul fericirii sale sau...nu.

| MyFirstLove a răspuns:

Hei Natalia! Dupa mine secretul fericirii nu consta in bani cum zice @pokemon91, eu cred ca daca esti langa persoana iubita si va iubiti nu mai conteaza cati bani, masini, case ai. Fericirea ii manifest al bucuriiei absolute.

| IoanaKincaid a răspuns:

Sa te gandesti la ceea ce vrei de ca si cum ai avea, sa asculti muzica, sa te distrezi, sa te simti bine, sa ies cu prietenii, sa fac poze.
De cand am vazut filmul,, The Secret" sunt mult mai optimista.Defapt, sunt optimista(inainte nu eram de loc)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zambetul fara nici o sursa e cheia fericirii iar bunatatea este secretul.

| afserban a răspuns:

Un articol despre secretul fericirii:

http://regeleleu.ro/secretul-fericirii-e-mai-simplu-decat-crezi/