| AnneMiriam a întrebat:

Heii! intrebare adresata fetelor..stiti o placa buna de indreptat parul? daca da, ce firma si cat cat ar costa? multumesc anticipat :*

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu există placă bună, toate ard părul.
Pa, pa.

| Bondarel99 a răspuns:

Remington Pearl, e foarte buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Remington e cea mai buna firma.
Cauta pe Google si vezi preturi la acest tip de placi.
Te pup!

| supermamici a răspuns:

Remington. Vezi aici sunt in promotie daca vei cumpara online la altex (de la 69 de lei): http://bit.ly/10rws1M

| thewomaninwhite a răspuns:

Remington costa in jur de 100 lei depinde acum si de model pentru ca cu cat este mai ieftina cu atat arde mai repede parul sau nu ii ofera acea textura lucioasa

| Lioиeѕѕ a răspuns:

Rowenta are o placa foarte interesanta... CF7710 Beauty Respect. E vreo 250 RON. Nu uita sa aplici si o protectie termica.

| kdenisa a răspuns:

Remington cea mai buna.

| LillyPubs a răspuns:

Remington are diferite modele interesante si bune. Google it! happy