| dedfgv a întrebat:

Care este cel mai bun fond de ten de la avon? care sa acopere bine

10 răspunsuri:
| madducu a răspuns:

Perfect Wear clar:X E foarte bunwinking

| madducu a răspuns:

Uite,ca sa te convingi cat de bine acopera: http://tomaaurora.blogspot.com/......-fond.html
Si sa stii ca nu se vede ca o masca daca il aplici cu un buretel umed. Bafta:*

| Danyelusha a răspuns:

Un fond de ten bun de la avon este "calming effects" cu el ma dau si eu si poti vedea cat de eficient este chiar aici http://www.youtube.com/watch?v=5gmMlotNXXI&feature=related, vei vedea ca este foarte eficient.
Sper ca ti-am fost de ajutor;)

| faaalyoana a răspuns:

Din pacate nici un fond de ten nu acopera bine de la avon. Ultimul fond de ten de la avon care mi l-am achizitionat este ala clamant cu efetc de iluminare, e foarte ciudat deorece nuanta lui este misto dar pe fata cand ma dadeam parca eram data cu var.
eu zic ca se merita sa dublezi suma care intentionai s-o dai e un fond de ten de la avon, si s-o cheltui pe un fnd te ten mai de calitate.

| faaalyoana a răspuns:

Crezi ca merit o funda? sincer acum?

| faaalyoana a răspuns:

Crezi ca primesc si eu o funda?

| Corina1325 a răspuns:

Noul fond de ten persistent. Are grad de acoperire mare si arata foarte bine pe fata. Ti-l recomand! big grin

| Ezyo a răspuns:

Calmin effects

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu imi place nici unu de la avon. Astor perfect stay este cel mai bun, si rezista si 24 de ore. Dar nu il recomand acum pentru ca e cald si se scurge. Acum recomand de la L'oreal, acord parfait roll on, e 65 lei si acopera perfect.

| casual a răspuns:

Nu iti recomand nici un fel de fond de ten de la avon, dar daca totusi iti doresti sa fie obligatoriu de la avon este cel de la anew, care acopera cel mai bine. Daca nu iti recomand ceva de la Rimmel London, Maybelline sau ceva profesional, dar costurile sunt mai mari.(Cel de la Anew de la Avon este cam la acelasi pret cu cel de la Rimmel, doar ca este o diferenta de calitate).