| marianamay a întrebat:

Care este cel mai bun rimel de la AVON pentru volum? eu am incercat Mascara Supershock si le aveam destul de groase si nu stiu daca sa iau Mascara Supershock MAX, voi ce spuneti?

4 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Eu am avut super shock si nu mi-a placut.deloc. am cumparat de atunci de vreo5 ori, acelasi rimel de la oriflame " wonder las mascara" ceva de genul, mereu cu 10 lei(era la reducere dar oricum e mult mai ieftin ca super shokul).si mi-a placut mult.acum am luat altul era reducere de la 20 de lei, la 10 lei, are "sticluta" rosie si se numeste parca "maxi las mascara".imi place super multhappy initial am crezut ca nu e bun de nimic caci are periuta cam ciudata, dar e super bun de faptlaughing deci. daca tot vrei de la avon ia`ti ce vreihappy dar ce la oriflame cele mai bune sunt si cele mai ieftinebig grin

| oanard174 a răspuns:

Este foarte bun, am si eu.

| Mylifeispink a răspuns:

Mai bun este supershock simplu. este mai gros asa.eu acum mi-am luat supershock max si este asa subtire nu stiu cum sa explic. lipeste genele. Poate asta mi se intampla doar mie thinking Dar zic ca e mai bun supershock

| sorinamihaela a răspuns:

Iti recomand cu cea mai mare placere AVON ExtraLasting.Il folosesc in combinatie cu SuperExtend si imi place rezultatul.Ele doua sunt singurele de la AVON care dau rezultate, in rest nu prea am fost multumita.Dar ar fi mult mai bun un rimel de la Maybelline, sunt mult mai bunewinking. Mult noroc!