| Happiness_8100 a întrebat:

Care este cel mai bun rimel pentru alugire pe care il stiti? adica un rimel care sa faca genele, woooww:O...multumesc:*

5 răspunsuri:
| valThina a răspuns:

Nu stiu de ce credeti in asta.nici un rimmel nu poate sa iti alungeasca genele, pentru ca nu iti adauga inca putin la lungimea genelor.dar sunt si produse care ti le pot alungi dar nu cu mult, deci nu te astepta sa ti le faca kilometrice.eu folosesc de la maybelline NY the falsies volum expres.e mov, mai e unu galben.costa cam 20-24 de lei

| RфZaημtzα a răspuns:

Curlicious.

| Roshketz a răspuns:

L'OREAL - Telescopic (la L'OREAL poti incerca sa vezi mai multe tipuri pentru ca toate sunt excelente, doar ca sunt putin mai scumpe decat celelalte, te poate ajunge 50-60 RON un rimel)
Maybeline New York - COLLOSAL (cel galben)

| Smile94 a răspuns:

Eu stiu un rimel destul de ieftin care iti face acest efect pe care il doresti u. Este de la oriflame si costa in jur de 10 lei Este wonder las dar ca dezavantaj se usuca cam greu

| oanna_8063 a răspuns:

Mascara Super Shock
Mascara Super Extend
Mascara Supercurlacious
Mascara Superfull
Eu astea le-am incercat big grin sper sa-ti fie de folos big hug