| Supradoza.De.Vise.Interzise a întrebat:

Vreau si eu un rimel care sa dea volum si sa faca genele maia groase, dar sa fie accesibil ca pretbatting eyelashes.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la Avon, super shock.

8 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Adica un mascara?
Shin.

Shin
| Shin a răspuns:

@Supradoza.De.Vise.Interzise, nup happy dar din cate stiam eu, mascara se numeste produsul, pe cand rimmel este un brand de mascara... nu? happy
Numai bine, Shin happy

| chocolatte a răspuns:

Mascara Spectra lash de la Avon! 20 lei

| Supradoza.De.Vise.Interzise explică:

@Shin, da mascara laughing. Folosesti si tu smug?

| GabrielaIoana a răspuns:

Cele mai bune sunt de la Avon. uitate si u prin catalogul online http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/static/e-brochure/e-brochure.html :P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti in magazine sunt o multime, ce sa-ti scriu? ca gasesti pe net? te costa mai mult coletul.

| doareu914 a răspuns:

Sunt de acord cu CocaCola

| karla_3547 a răspuns:

De la maybelline, volum express mascara. E cel mai bun din cate am avut. Costa cam 26 ron.