| Parisblue a întrebat:

Care este cel mai bun sampon dupa parerea voastra? in afara de head&shoulders.pe acesta il folosesc acum si as vrea o schimbare.
funda

11 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Cele de la Pantene Pro-V.

| Kasia a răspuns:

Eu folosesc L'oreal Elseve-NutriGloss.toate sampoanele Elseve sunt bune si eu ma spal doar cu sampoane de la aceast brand.Au o gama variata din care poti alege samponul potrivit tipului tau de par.

te poti uita aici:

http://www.lorealparis.ro/......ampon.aspx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pantene happy Eu folosesc Pantene Pro-V.

| georgiana967 a răspuns:

Syoss sau Diplona(il gasesti la Selgros si eu un sampon profesional foarte bun)

| sara2523 a răspuns:

Diplona...e foarte bun si e si ieftin. Costa 14 lei si are 600 ml. Funda?

| alexandratudor15 a răspuns:

De la garnier...

| raceman a răspuns:

Nizoral, pe care il gasesti la farmacii dar e destul de scump.

| EmanuelaNeagra a răspuns:

Depinde ce fel de par ai tu!
schauma,Pantene, clear for women, Garnier, nivea, vichy

| EmanuelaNeagra a răspuns:

Gliss kur

| AndradaMaa a răspuns:

Am auzit ca un sapon foarte bun e cel de la Dove, stiu asta de la o colega care il foloseste, iar parul ei arata foarte bine :d.

| ZuZuDeedy a răspuns:

Clear e cel mai bun!
Iti lasa parul moale si stralucitor.
Ti-l recomand.