| Pinkvanilla9 a întrebat:

Care este mai buna:placa de îndreptat părul său peria electrica? Justificați.Eu am nevoie de ceva care arata mai natural, nu lins ca și părul din plastic.happy

2 răspunsuri:
| BlueRoby35 a răspuns:

Orice fel de placa o sa iti faca parul asa pentru ca preseaza parul. Daca vrei par mai drept dar nici chiar asa cum face placa atunci ti-as recomanda o perie de aia de par care intinde parul.

Eu am una foarte ieftina chinezeasca si imi face parul drept dar in stil foarte diferit, mai natural. Si eu cred ca la acel stil te referi. Dar nu una rotativa, ci simpla plata.

Iti dai seama ca o sa iasa parul mult mai diferit pentru ca nu il preseaza la fel cum ar face o placa de par. As recomanda sa iti cumperi una care este mai ieftina sa incerci. Chiar daca este ieftina, atata timp cat se incalzeste bine atunci e perfecta.

Eu am versiunea mai veche acesteia: https://www.emag.ro/......D861CKBBM/

Care ar fi asta: https://www.emag.ro/......D861CKBBM/

Singura chestie cu astea este ca trebuie sa astepti destul de mult pana se incalzesc, si sa iti faci parul de dedesubt, sau iti arata umflat.

| Pinkvanilla9 explică (pentru BlueRoby35):

La din asta m-am referit.Nu exact acest model, eu mi-as achiziționa una de la Remington, dar mersi că ai răspuns și că știi la ce mă refer.