| Ionelarebela a întrebat:

Va rog sa ma ajutati pentru ca imi doresc sa cumpar un produs de la etiquettestore. din cate stiu mai intai trebuie sa-ti faci cont iar apoi sa comanzi. stiu cum se adauga un produs in cosul de cumparaturi dar apoi ce fac sa finalizez comanda? ati comandat de la aceasta firma? este ceva rau daca dau cnp-ul?(banuiesc ca atunci cand imi fac cont mi-l cere)

Răspuns Câştigător
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Pentru inregistrarea pe site nu ai nevoie de CNP. Pentru a finaliza comanda, trebuie sa dai click pe butonul "Plateste". Am aruncat o privire pe site si am vazut ca au produse superbe. Nu am cumparat pana acum de la ei.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti zic sa nu-ti dai cnp-ul. Dam ma rog faci cum vrei.

| Lumynyzza a răspuns:

Nu e neaparata nevoie de CNP nici nu ti-l cere, dupa ce iti finalizezi comanda dai pe butonul plateste.am cumparat si eu cateceva de acolo sunt superbe