| Michelle_5585 a întrebat:

Care este secretul vostru cand vine vorba de >frumusete?:

13 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Am grija de loock-ul meuwinking mai ales de par:*

| Andreea_5313 a răspuns:

Naturaleteahappy

| membrugirl2010 a răspuns:

Tinctura de3 frati patati de la plafar.

| Foxilikkkă a răspuns:

Ca stiu sa mi-o pun in valoarea, s`o accentuez.

| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Pai daca l-as spune, nu ar mai fi secret, nu?smug laughing
am glumitlaughing.

cel mai important e sa iti menti un look cat se poate de natural. iar in loc de fond de ten, poti folosi o crema de soare cu spf mare.protejeaza tenul si de razele uv ale soarelui, si de frig.

sper ca te-am ajutat. o seara placuta si sa te menti cat mai frumoasasmug!

| ALice_4674 a răspuns:

Nu ma dau cu farduri.Sunt naturala.

| Viviannnnnna a răspuns:

Uleiul de masline este un leac universal, potrivit tuturor varstelor.

Proprietatile curative ale uleiului de masline sunt cunoscute inca din cele mai vechi timpuri. Este singurul ulei vegetal care poate fi consumat imediat după stoarcerea fructelor şi este ideal pentru gătit deoarece nu îşi pierde proprietăţile la încălzire decât peste 210 grade Celsius. La temperatura de gătit, alte grăsimi îşi pierd proprietăţile şi devin toxice.

Uleiul de masline este bogat in fitonutrienti, vitaminele: A, B1, B2, C, D, E, K; acizi grasi omega3 si omega 6.

sper ca te-am ajutatwinking

pup:*

Răspuns utilizator avertizat
| knnight a răspuns:

Un look cat mai natural si perfect sanatos`

| unbaiat a răspuns:

Scot portofelul laughing

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Oh, imi las barba sa creasca iar atunci cand ma barbieresc folosesc aftershave.

| BuBu_3625 a răspuns:

Cel rebelwinking!

| Roxy_2345 a răspuns:

Multa naturalete