| CAnnA a întrebat:

Frumusete interioara si frumusete exterioara. Care este secretul vostru de a va mentine, de a va ingriji corpul, tenul?

Răspuns Câştigător
| Ioana300 a răspuns:

Hey buna! Deci nu zic ca asta face u dar stiu ca este bine pentru intreg organismul nu numai pentru ten:eu fac sport cea ce ma ajuta foarte mult, trebuie sa manaci macar sa incerci sa mananci ceva mai sanatos, mai sunt diferite masti de fata, creme si din cand in cand sa te speli cu apa rece pe fata. Sper ca te-am ajutat

| CAnnA explică (pentru Ioana300):

Multumesc pentru raspuns.

4 răspunsuri:
| Sory_Sory_1997 a răspuns:

Dormi 10 ore.Bea multa apa.Mananca sanatos. Spala-te odata la 2/3 zile.Foloseste crema hidratanta.Nu te machia in fiecare zi.Fa sport.

| aserina a răspuns:

1. incerc sa mananc sanatos, sa fac macar putina miscare in fiecare zi si incerc sa dorm atat cat trebuiehappy...
2.Folosesc crema hidratanta atat pentru corp cat si pentru fata, folosesc produse acceneice deoarece am probleme cu cosurile, ma demachiez in fiecare zi cu diferite geluri de curatare pentru fata, iar in privinta produselor cosmetice incerc sa mai renunt la ele atat cat imi permite tenulhappy

| CAnnA explică (pentru aserina):

Multumesc pentru raspuns.