| Rmnk97 a întrebat:

INTREBARE PENTRU FETE: Care e secretul vostru cand vine vorba de seductie? Fundita pentru raspunsurile eficiente, amuzant dar si pentru povestirile in care le-ati pus in aplicarewinking

Răspuns Câştigător
| Sonyaaynos a răspuns:

Privire seducatoare si patrunzatoare,buze senzuale, atitudine, flirt:*
sper ca te-am ajutat.secretul e sa arati cati de increzatoare esti in tine

| ochiverzi91 a răspuns (pentru Sonyaaynos):

Contactul vizual, gesturile, feminitate, increderea in sine si nu in ultimul rand un aspect placut si ingrijit happy

| Sonyaaynos a răspuns (pentru Sonyaaynos):

Fundita?:*

4 răspunsuri:
| szivarvany a răspuns:

Eu seduc barbatii prin zambetul sau rasul meu nu stiu probabil ca atunci par mai increzatoare