| frumusik18 a întrebat:

Care este suma maxima pentru prima comanda avon?big grin

4 răspunsuri:
| lolipopfree a răspuns:

Nu exista o suma maxima!

| pici6 a răspuns:

Buna, nu conteaza ce suma ai la prima comanda., daca ai comanda mare e si mai bine pentru ca beneficiezi de mai mult discount. pup

| pici6 a răspuns:

Hey nu exista o suma maxima la prima comanda avon, cu cat ai suma mai mare cu atata primesti discount maxim. pup

| nestlebaby a răspuns:

Eu stiu ca pentru a avea si tu profitul tau din comamanda, suma produselor pentru care faci comanda sa nu fie mai mica de 120 lei. mi se pare ca din banii astia iti revin tie 20 lei.si eu sunt reprezentant dar pana acum nu am facut nici o comanda.