| Stan_Denisa_1995 a întrebat:

Care haine sunt mai bune cele din mall (zara h&m etc.) Sau cele din magazine obișnuite (trei shop etc.)

Răspuns Câştigător
| SmQaLeXuTzz a răspuns:

Nu purta numai ce e scump, intr-adevar ce e scump e si bun, dar eu port ce-mi place, gen vad un tricou la 10 lei, daca imi place il iau, si ma duc in mall intru si vad alt tricou 80 de lei..imi place, il iau.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te uiti la eticheta si nu pentru firma ci pentru material. Dupa uite-te la print daca-ti place, modelul etc si daca merita sa platesti firma. Si iti recomand sa cumperi cand sunt reduceri.

| VladauMara123 a răspuns:

As spune cele din mall dar...calitatea unui produs depinde foarte mult si de tipul de material din care e confectionat. (chiar daca e scump) Intr-adevar hainele din mall sunt mai frumoase dar cateodata platesti mai mult firma decat calitatea produsului daca ma intelegi... Cumpara-ti ce-ti place, nu te uita neaparat la marca. big grin

| Stan_Denisa_1995 explică:

Mulțumesc pentru sfaturi☺