| yry_5615 a întrebat:

Care medicina este mai buna cea homeliopata(cu plante naturale )sau cea traditionala cu medicamente? Care sunt avantajele si dezavantajele celor doua?

1 răspuns:
| IsabellaMaria a răspuns:

De mica, de la 10 luni am probleme cu gatul. Atunci am facut primele injectii. Pana pe la 15 ani nu era o data la 2 luni sa nu ma racesc iar, si imi trecea foarte greu cu pastile, tot timpul aproape faceam injectii. Dar de vreo 2 ani, nu mai am niciun fel de probleme cu gatul, foarte rar mi se intampla. Mi-a dat doamna doctor sa iau pastile homeopate si de atunci imi trece foarte repede si ma imbolnavesc foarte rar happy.