| anonim_4396 a întrebat:

Care metoda e mai avantajoasa in aplicarea fondului de ten? Specialisti spun ca pensula, dar vreau sa stiu exact de la cele care au folosit, cu care se ajunge la o acoperire uniforma, naturala si perfecta?

Răspuns Câştigător
| Style And The City a răspuns:

Afla sfaturile make up artistilor pe www.styleandthecity.ro. In plus, specialistii iti pot spune exact ce nuanta/culoare de fond de ten ti se potriveste, in functie de caracteristicile tale: ten, piele, ochi, etc. http://www.styleandthecity.ro/machiaj-profesioanal

3 răspunsuri:
| heartgrenade a răspuns:

Cu un burete il intinzi perfect

| dany_7259 a răspuns:

Eu una il aplic cu degetele! pentru ca asa pot sa-l intind mai bine si arata mult mai bine!happy

| deni_6616 a răspuns:

Pune intai pe deget apoi pe fata trebuie sa il intinzi foarte foarte bine si sa ai grija la nuanta... dar dupa ce folosesti fondul de ten foloseste o crema de fata aceasta iti va da un spect natural si perfect ca in revistatonguefundita?:*