| Bianca_3121 a întrebat:

Hei voi ce folositi pentru aplicarea fondului de ten? Burete sau pensula...care este mai bun?

7 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Cel mai bine este cu degetele de la mana(mai exact buricele degetelor)! happy

Răspuns utilizator avertizat
| ツDiana a răspuns:

Eu ti-as sugera burete.

| Ozdogan a răspuns:

Buretele este mai bun.Eu una, cand ma dau cu fond de ten, folosesc burete!

| PufuLeTz1 a răspuns:

Poi incearca buretele mama foleste buretele si ie bun. fundita?

| Thatsnotmyname a răspuns:

Ambele sunt bune, însă eu am o pensulă lungă cu care aplic fondul de ten, care acoperă foarte bine (ajută fondul de ten să se împrăștie pe toată fața).

| Membrunouhaha a răspuns:

Eu folosesc buretele pot aplica cu el mai bine fondu de ten