| georgyyana a întrebat:

Buna tou! Care credeti ca este cel mai bun sampon dintre garnier fructis,wash & go, head and shoulders.Dau fundita celui care imi spune.

Răspuns Câştigător
| alexutzza12 a răspuns:

EU cred ca Garnier Fuctis este mult mai bun.Asa cred din propria mea experienta. Wash&Go si Head and Shoulders fac matreta si aspresc parul

| georgyyana explică (pentru alexutzza12):

Ai dreptate alexutzza12 ti-as da funda dar nu pot.La ceilalti pot sa dau lar la tine nu-mi apare

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu m-am împăcat bine cu niciunul dintre ele.
Folosesc unul pe bază de lapte de capră și sunt mulțumită.
Un șampon și un balsam pe bază de miere de albine bun îl găsești la Oriflame, redă strălucire părului și nu îngrașă.
Pa, pa.

| Bondarel99 a răspuns:

Garnier fructis nu e cine stie ce. Wash & go si Head and shoulders sunt un pic mai dure si chiar curata, adica te scapa si de matreata, curata parul si scalpul.

| lauriki25 a răspuns:

Eu spun ca cel mai bun sampon este head and shoulders:d