| deea_7321 a întrebat:

Care sunt advantajele si dezavantajele shoppingului?

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Avantaje : îţi reînnoieşti garderoba.
Dezavantaje : cheltui banii.

Baftă!

| ancaanca a răspuns:

Avantaje: faci miscare, te plimbi, vezi ce mai e la moda, iti reinoiesti garderoba happy.
dezavantaje: te enervezi cand nu tie bun ceva ce nu iti place, cheltuiesti bani, nu gasesti ce iti place si te enervezi.
funda?smugbig grin

| filipm2001 a răspuns:

Avantaj: ramai cu lucruri noi.
Dezavantaj: pierzi timp si bani.
Asa in marewinking

| annaliana a răspuns:

Avantaje:te relaxezi,esti in pas cu moda,socializezi,esti la curent cu tendintele;
Dezavantaje:creeaza dependenta,ramai fara economii,daca nu-ti iei lucruri pentru casa,care sa ramana in timp, hainele se demodeaza, cosmeticele se termina.

| ralukutza96u a răspuns:

Simplu:iti iei o gramada de chestii la moda...dar cheltui economiilelaughing