| adelina899 a întrebat:

Care sunt cele mai bune produse pentru ingrijirea, curatarea si hranirea fetei? Tenul meu este mixt happy voi ce folositi?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru curățare ai nevoie de un tonic, pentru îngijire și hrănire mergi pe uleiuri, sunt fără coloranți și conservanți: ulei de migdale dulci, ulei de măsline, ulei de cocos, etc.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| Dianatips a răspuns:

Seara, inainte de culcare dupa demachiere, pune pe o discheta demachianta ulei de masline iar apoi pe fata, si dormi asa (intra repede in piele) big grin
Si eu am ten mixt iar la mine face minuni. In rest dimineata ma spal cu gel Yves Rocher cu scrub si pentru hidratare o folosesc pe buna noastra prietena Doina (sticluta alba cu capac mov). Pana acum un an eram sceptica in privinta ei pana m-am hotarat sa o incerc, si a meritat big grin

| Dianatips a răspuns:

Seara, inainte de culcare dupa demachiere, pune pe o discheta demachianta ulei de masline iar apoi pe fata, si dormi asa (intra repede in piele) big grin
Dimineata ma spal pe fata cu gel Yves Rocher cu scrub iar pentru hidratare o folosesc pe buna noastra prietena Doina (sticluta alba cu capac mov). Sincera sa fiu acum un an eram sceptica in privinta ei, dar m-am hotarat sa o incerc si de atunci o folosesc intruna big grin

| arual93 a răspuns:

Sunt bune produsele de curatare de la elmiplant dupa parerea mea

| YoVyLLy a răspuns:

Incearca elmiplant si nivea.

| PeaceLoveMusic a răspuns:

BB cream

| LoVe_Nikki_1994 a răspuns:

Buna adelina, poti sa incerci nivea pure and naturally, eu folosesc aceasta crema si crede-ma face minuni cu adevarat, succes