| Meryem027 a întrebat:

Care sunt "trucurile" voastre de infrumusetare?happy

5 răspunsuri:
| alexandra_8659 a răspuns:

Incearca www.divahair.ro: aici vei gasi cele mai interesante opinii vis-a-vis de intrebarea ta, la Sectiunea Beauty&Fashion. :)

| Meryem027 explică:

Va multumesc mult pentru raspunsuri, dar nu e neaparat pentru mine. Sunt curioasa ce faceti voi, nu neaparat sa fac si eu.:*

| bea3x a răspuns:

Pai daca te descrii putin si mentionezi ce ai vrea sa infrumusetezi si cum, iti pot oferi niste trucuri.

De exemplu, daca ai ochi caprui, ce culori de machiaj sa folosesti. Daca ai ochii mici, cum sa-i scoti in evidenta. Daca sunt apropiati, cum sa-i faci sa para mai departati. Ce culori ti se potrivesc personalitatii, forma fetei, lungimea parului, culoarea etc... happy

| AlexUtza_7337 a răspuns:

Deci. o fata cred ca trebuie sa fie curata in primul rand. igienica. dar trucuri la par poti sa il prinzi in cuafuri mai ciudate nu stiu un coc rebel, doua codite daca iti place. poti sa il lasi desprins.sa alunece pe spate. poti sa iti dai putin volum.sau sa te documenteze la marimea parului tau ce fel de coafura ti-ar sta mai bine.citeste niste reviste.sau pe internet. poate daca iti faci timp sa mergi la o stilista...happy oricum o femeie este frumoasa in felul ei.ai grija la unghi ele trebuie sa fie mereu aranjate.nu spun ca trebuie sa fie mereu crescute mari si facute manichiura frantuzeasca dar sa se vada ca sunt ingrijite si te ocupi si de elehappy sper ca te-am ajutat...papahappy

| biutzacool12 a răspuns:

Nu conteaza cum arati pe din afara conteaza cum arati pe dinauntru daca un baiat te place el nu te place pentru cine esti in exterior, ci pentru cine esti in interior