| Kriss96 a întrebat:

Care vopsea fara amoniac este cea mai buna?
Am auzit ca L'oreal,dar vreau si alte pareri,mai ales daca ati folosit sau au folosit prietenele voastre.
Eu ma fac roscata cu nuantatoare de la Loncolor parca si ma tine mai bine de doua luni, dar nu au atat de multe culori.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| xAliya a răspuns:

Garnier iese cam repede culoare si isi pierde intensitatea mai ales la nuantele de roscat, negru albastruisad.Iti recomand L`Oreal sau Revlon.

| Kriss96 explică (pentru xAliya):

Asa am auzit si eu ca Garnier isi pierde repede culoarea. O sa ma uit si la Revlon.

3 răspunsuri:
| AlexandraPink a răspuns:

Eu am folosit una de la Syoss in August si culoarea inca arata super. Dupa parerea mea, e cea mai buna.

| LoraMaria9 a răspuns:

Eu ma Garnier si imi place foarte mult, acum depinde si de parul tau :*