| tweety_8071 a întrebat:

Are cineva idee cat costa o rinoplastie la clinica Brol din Timisoara? E cineva care si-a facut?

7 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Iti recomand sa faci o vizita si pe la Dr. Marek Valcu la clinica Silhouette. Este un doctor estetician exceptional care opereaza la niste preturi foarte mici comparativ cu altii. Este cel care opereaza la emisiunea "Extreme Makeover" varianta romaneasca de pe ProTv.
www.silhouette.ro
Numai bine, Shin;)

Shin
| Shin a răspuns:

Am gresit adresa site-ului, si nu stiu exact din ce motiv nu pot sa editez raspunsul. Adresa corecta este:
http://www.operatiiestetice.ro
Ai grija la cine te operezi, nu este ceva ce faci inca odata daca nu iese cum trebuie, iti recomand sa te educi la cati mai multi doctori la consultatie si vezi care iti inspira cea mai mare incredere.
Numai bine, Shin;)

| tweety_8071 explică:

Shin. te rog lasa-mi pe privat un id sa vb.ca mie nu-mi merge sa-ti dau mesaj. vreau sa stiu mai multe am inteles ca tu te-ai operat. mersi:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costa 50de lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1800 euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, anul trecut in septembrie costa 1500 euro.

| nicoleta_4064 a răspuns:

1700 euro cu tot cu deviatia de sept si cu analize