| Denisa a întrebat:

Cat costa un permanent drept? Se merita? Am citit pareri si pro si contra. Eu am parul lung si ondulat si nu vreau sa mi-l ard. V-ati facut careva permanent drept?

Răspuns Câştigător
| JustMe a răspuns:

Permanentul arde parul si il deterioreaza ft tarestraight face, In plus, nici nu iti s-a asa de drept. Am o prietena care si-a facut, si-a distrus ft tare parul(il avea pana mai jos de jumatatea spatelui si a trebuit sa il tunda cam pana la umeri) plus ca dupa ce il spala statea tot mai putin drept.

3 răspunsuri:
| kittycat_9803 a răspuns:

Pai da eu zic ca merita clar... Nu iti arde parul, ba dimpotriva, ti-l repara. http://kando.ro/Permanent-Drept/View-all-products.html

Cu produsele de acolo te poti face singura acasa. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor, in cazul in care nu stiati va anunt ca exista o metoda SIGURA si FARA RISCURI de indreptat parul permanent --- www.bioionic.ro ---. Nu numai ca nu strica parul ci dimpotriva. Incercati si nu veti regreta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am facut singura acasa, dar nu mi-a stat asa drept, desi nu sunt creata, ci doar putin ondulata... poate din cauza ca imi e vopsit parul. Mi l-a deteriorat putin la varfuri, dar nu cine stie ce...