| Lola956 a întrebat:

Cat costa un vopsit la salon pe par mediu,cu culoarea albastra? Iar daca nu o au si aduc eu vopseaua, se schimba pretul cumva sau tot asa ramane?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ca sa iti iasa albastru trebuie sa te decoloreze si asta ar fi cam 40-50 lei cu tot cu pudra, apoi vopsitul, manopera fiind cam 30 lei si daca iti pune vopsea de la ei inca vreo 30 lei+spalat, uscat, coafat care costa 20 lei... poti sa faci un calcul...

| Lola956 explică (pentru Bondarel99):

Am de gand sa ma decolorez acasa si sa aduc vopsea de la mine.Cred ca o sa fie in jur de 50 de lei thinking

| CalinBerindean a răspuns:

Daca aduci tu vopsea probabil o sa scada din pret, fara vopsea costa in jur de 60 lei.

| LidiaMarinescu a răspuns:

Depinde Lola, si de salon, si daca accepta sa te vopseasca cu vopseaua ta.Eu pot sa te ajut cu un sfat:de ce nu te vopsesti singura acasa s-au rogi o prietena?love struck happy

| Lola956 explică (pentru LidiaMarinescu):

Nu as vrea sa dau banii pe vopsea care este si scumpa si putina ca sa ma vopsesc acasa.Am nevoie de cineva experimentat.