| Larryy a întrebat:

Cat de bun e rujul Mark de la Avon? Ce părere aveti despre el?

4 răspunsuri:
| Adiadictie a răspuns:

O parere buna spre mediocra.

| Kyttynna a răspuns:

Eu am doua rujuri mark pump it si sunt atat de cremoase incat iti lasa impresia ca ti se scurge de pe buze si se transfera la greu. Personal nu le mai reachizitionez.

| Daniel_Marius_1997_lCdN a răspuns:

Salut Hai sa-ti spun eu. Sunt baiat dar Sora mea se foloseste deci:
Acest ruj dupa spusele surorei mele este destul de bun este stralucitor, ai o senzatie de buze moi si dulcii. deci iala daca doresti!
dai fundita

| Huțanu_Ana_2001 a răspuns:

Parerea mea este una foarte buna, chiar imi place, plus ca are o acoperire intensa la fel ca in catalog. Si e destul de rezistent, sunt multumita de el!