| RALUUCAADANA a întrebat:

Ce parere aveti despre femeile care folosesc rujul rosu?

Răspuns Câştigător
| StefanRadu5846825 a răspuns:

Rujul rosu da volum buzelor si chiar arata foarte bine. Acum depinde de fiecare in parte. Rujul Rosu te pare sa pari sexy dupa parerea mea. Funda?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sînt frumoase si le stă bine, acum depinde de tenul fiecăreia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ten alb cu ruj rosu inchis, e super

| Laura927 a răspuns:

Eu port rujul roșu cu unghii roșii si îmi sta bine sunt o persona elegantă, nu îmi vine sa cred cât de multe persoane apreciază happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Laura927):

Si tocuri, inalte?

| Laura927 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

începi sa iti imaginezi cum arat?

| Tzukushi a răspuns:

Sexy

te astept pe siteul meu de frumusete

http://www.sfaturilemariei.com/

| lollipops a răspuns:

Le felicit!

| Astella a răspuns:

Le sta bine,rujul, daca este bine aplicat, da volum buzelor, par mai frumoase si stralucitoare.Dar daca folosesti des rujuri, se usuca pielea buzelor...ele trebuie ingrijite.

| SheepKiller a răspuns:

Ce e aceia "femeie"?

| Deeadulce777 a răspuns:

Imi place rujul rosu te face sa arati mai seducatoare, feminina, sexy