| Americana a întrebat:

Ce parere aveti despre rujul rosu?

Răspuns Câştigător
| Anne12345 a răspuns:

Din punctul meu de vedere Rujul rosu se potriveste oricarei femei, indiferent de forma fetei ori culoarea tenului sau a ochilor.
In primul rand rujul rosu da o forma frumoasa buzelor si dupa cum ai observat si tu nu se demodeaza niciodata (majoritatea vedetelor il folosesc). Rujul rosu se potriveste oricui, caci il gasesti in zeci de nuante. Daca stii cum si cand sa-l porti si sa gasesti nuanta care ti se potriveste.

6 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Salut ce preferi http://www.google.ro/......tp?/imgres

sau asa ceva? http://www.google.ro/......tp?/imgres

pa pa funda. si apropo eu il ador

| BonneLess a răspuns:

Parearea mea este ca : rujul rosu este foarte frumos si nu este destul de bun pentru toate femeile; acum, depinde de forma fetei, de buze, nas etc...Mie uan imi place foarte mult rujul rosu, dar numai pe buzele altor fete carora le sta bine big grin

| NinaY a răspuns:

E super tare, e dragut si considerat de unii baieti foarte sexy big grin

| βeβeℓușa a răspuns:

Din punctul meu de vedere Rujul rosu se potriveste oricarei femei, indiferent de forma fetei ori culoarea tenului sau a ochilor.
In primul rand rujul rosu da o forma frumoasa buzelor si dupa cum ai observat si tu nu se demodeaza niciodata (majoritatea vedetelor il folosesc). Rujul rosu se potriveste oricui, caci il gasesti in zeci de nuante. Daca stii cum si cand sa-l porti si sa gasesti nuanta care ti se potriveste.Merge pe un ten luminos un rosu inchis! Rujul rosuy este o nuna potrivita pentru oricine! Doar parerea mea! Fundaa?puppy dog eyes

| Anne12345 a răspuns:

PυƒσѕнєηιaPιηк parerea ta e tot comentariul meu oh go on

| Livia_7009 a răspuns:

Rujul rosu se poarta foarte mult anul acesta deoarece scoate in evidenta frumusetea unei femei dar si buzele acesteia...trebuie sa il incerci este foarte bun.