| Briosicaaa a întrebat:

Cat de mult ajuta uleiul de masline parul?big grin
Dau >funditsaaaaaaaaabig grin<

Răspuns Câştigător
| Valisha18 a răspuns:

Buna! Eu folosesc uleiul de masline pe par si imi regenereaza parul, ajuta putin si la cresterea lui, si ti-l lasa foarte matasos si lucios. Eu sunt foarte multumita de el si de rezultate. Are efecte si mai bune folosit impreuna cu ou. Sper ca te-am ajutat! Te pup!

1 răspuns:
| Bernoullie a răspuns:

Nu te da. Recunosc ca parul era un pic mai lucios, dar era foarte gras dupa ce m-am spalat pe cap si mi-a aparut multa matreata de la el. Faci cum vreiwinking