| aVicii a întrebat:

Este bun uleiul de masline pentru parul uscat?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Biuuuts a răspuns:

Bai cica e bun dar la mine sincer nu da niciun rezultat straight face

| andereea18 a răspuns (pentru Biuuuts):

Eu pentru parul uscat este foarte eficienta masca la rece, din ulei de masline cu galbenus de ou.se face un amrstec din ulei de maslinr cu galbrnus de ou si se aplica pe parul uscat, 15- 20 de minute dupa care se spala si se aplica balsam, eu folosesc de la calos mi se pare super ok.

| Biuuuts a răspuns (pentru andereea18):

Am incercat si metoda asta dar degeaba abia imi mai scoteam galbenusul ala din par, vorba lu' mamaia mai bine lasa laughing si are dreptate.