| Unicucebeea a întrebat:

Cat creste parul pe luna? thinking Si cum sa-l fac sa creasca mai repede [fara ulei de ricin I don't want to see ]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

În fiecare lună, părul crește în medie de 1, 5 cm. Posibil, cu câțiva centimetri mai mult sau mai puțin.
Însă dacă vrei să-ţi crească părul mai repede îţi recomand să folosești șamponul Favisan pentru creșterea părului, l-am folosit şi este foarte bun.
Altceva, balsamul ar trebui folosit pentru vârfurile deteriorate.
http://www.calificativ.ro/Metode_de_crestere_rapida_a_parului-a20517.html

2 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Pana in 2 cm. Foloseste sampon cu petrol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1cm/luna.