| Dalia954 a întrebat:

Cat de tare doare un tatuaj permanent facut pe lateral, in zona coastelor?

Răspuns Câştigător
| Elly94sweet a răspuns:

Doare oriunde ti l-ai face.mai ales pe os te rupe.strangi si tu umpiculet din dinti. eu am unu pe omoplatul drept si unu la incheietura.m-a durut ce pot spune, dar la ce frumos se vede a meritat durerea.sa-l dai cu bepanthen /canamicina.sa nu te scarpini. merita orice durere.eu mi-as mai face :X

2 răspunsuri:
| SaschaM a răspuns:

Pe coaste doare foarte rau. Eu am doua, cate unul in ambele parti si m-au durut foarte rau, chiar daca sunt destul de obisnuita cu durerea de la tatuaj (am 10). Ma rog, daca vrei mult, nu lasa asta sa te impiedice. Il poti face in doua sedinte daca nu suporti.

| veverutz a răspuns:

Depinde cat si cum suporta durerea persoana respectiva. stiu ca in zona aia fiind foarte aproape de oase doare un pic mai tare ca in alte zone gen coapsa.