| Mafiotu_Petryk_1993 a întrebat:

Ma doare foarte tare zona abdominala. imi chioraie matele ca si cum nu as fi mancat nimic. Ma mai doare foarte tare si in spatele coastelor si in stanga si in dreapta.Sa nu fie o indigisestie.Ca acum 3 saptamani mi-am facut ecograf si nu mi-a gasit nimic. Mai sunt si putin racit. multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit la fel dar am baut ceaiuri si lichide calde.

| DontDifferent a răspuns:

Am patit si eu.Ai racit la stomac.
Eu m-am dus la spital si mi-a dat ampicilina(injectata in fese. din 6 in 6 h )
funda?

| andreeaDd a răspuns:

Eu zic, ca mai bine mergi la o consultatie la medicul de familie. Dar, daca te doare foarte tare si nu mai poti astepta pana la o programare...mergi la urgenta si o sa te faca bine...