| rukimika a întrebat:

Doare rau un tatuaj permanent? plizz, cine sea facut sa-mi spuneti mai detaliat, am 14 ani si vreaau sa-mi fac unu linga palma in zona vinelor, mersi. Cam cit costa?

6 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Imi pare rau sa-ti zic, dar doare cu draci. Si daca e permanent, s-ar putea ca mai incolo sa regreti ca l-ai facut. Mai bine ia-ti ceva folositor happy

| rukimika explică (pentru GregHouse):

Am uitat sa spun ca suport foarte bine durerea

| Alexander123 a răspuns:

Pai cam doare, dar nu-ti bate joc de trupul tau de pe acum.

| rukimika explică:

Am uitat sa spun ca suport foarte bine durerea, si vreau sa-mi fac unu micut de vrao 4cm patrati

| GregHouse a răspuns (pentru rukimika):

Si esti sigura ca este un simbol care te reprezinta? Pentru ca e un loc destul de vizibil. Nu stiu, din cate am auzit cam intre 2 si 3 milioane. Poate si mai mult, fiind permanent.

| rukimika explică (pentru GregHouse):

Este un simbol ing inag+un nume in stlin japonez, si m-am gindit si eu ca e un loc vizibil, si am vrut sa mi-l fac doar pentru mine, si sa-mi cumpar o bentita pentru mina ca sa mi-l acopar