| AndreeaRullz a întrebat:

Cat dureaza sa iti puna unghii cu gel? Merita?

9 răspunsuri:
| Andutsaa a răspuns:

Aproximativ o orahappy...eu zic ca nu merita deloc.In primul' rand ca iti strici unghiile tale, iar daca vrei unghii frumoase roga pe cineva care se pricepe sa-ti dea forma si dupa aceea ti le faci tu singura si o sa ai unghii frumoase:*! Te-am pupat, pa-pa:*!

| Smileee a răspuns:

Bună.

Eu am unghii cu gel de aproape un an şi durează în jur de 2 ore.
Eu spun că merita, deoarece ai mereu unghiile făcute şi dacă se rupe o unghie cu gel, se poate remedia, dar dacă se rupe o unghie naturală trebuie să le tai pe toate.

| chocolate3755 a răspuns:

Daca vrei sa le intaresti, este un fel de oja care le intareste chiar de la prima aplicare, iar de la a 5, ia-ti ramas bun de la unchii ruptewinking

| daniela_7403 a răspuns:

2 ore

| gabriela a răspuns:

Nu se mai poarta! Este un buget.intretinerea!

| Fundiツ a răspuns:

Mai fata va intrebat cat dureaza nu daca ii bine sau nu.eu ieri mi-am pus si am dat 50 de lei si in 1 ora le-a gatat ...si ai avantaj ca iti cresc unghiile mult mai repede. pupici:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SinCcera sa fiu nu mi-am pus... ma rog sunt inCca prea miCca blushing in primul rand trebuie` sa faCci ce crezi tuu`happy daCca tu chiar vrei sa iti pui... ma rog nu stiu ce sa iti zk`.

| mn_3177 a răspuns:

Pai.dureaza cam 4 ore daca vrei sa ti le puna bine.adika dureaza pana se usuca gelul bine de tot si mai dureaza mult pana ti le pileshte ca sa nu fie groase si sa arate urat.pe mine m-a tzinut 3 ore si ceva.si vorbesc de 4 ore la prelungire cu gel.ca la gel pe unghia naturala fara prelungire dureaza cam 2 ore.:]

| mn_3177 a răspuns:

Dureaza cam 4 ore daca vrei sa ti le puna bine.adica dureaza pana iti pune gelul, apoi pana se usuca gelul de pe fiecare unghie in lamapa UV, apoi pana ti le pileste ca sa arate frumos si sa nu fie groase.la gel pe unghia naturala fara prelungire dureaza cam 2 ore dar dezavantajul este ca atat cat ai tu unghiia atat iti iasa si unghia falsa pentru ca nu iti face prelungire.dar la prelungiri dureaza 4 ore.pe mine cel putin m-a tinut 4 ore ca sa mi le puna bine.