| NoName_9844 a întrebat:

Cat este taxa de livrare la MiniPrix? big grin Si cam in cat timp vine o comanda daca este trimisa vinerea happy locuiesc in jud MH!
fundita`:* :X

2 răspunsuri:
| ericka9 a răspuns:

Pai daca trimit coletul prin Posta Romana, taxa de transport e 6-7 lei si daca il trimit vineri, ar trebui sa ajunga luni, cel tarziu miercuri. Dar vei primi o notificare de la posta atunci cand iti va ajunge coletul.:*

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.