| NesquikDuoSpecial a întrebat:

Cat pot slabi intr-o luna cu dieta asta? Dar o luna jumate? Mentionez ca includ si alergatul 5-20 min si 20 genoflexiuni zilnic!
http://www.tpu.ro/......ulcind-cu/

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu-ti pierde timpul cu dietele ca nu te ajuta la nimic.
Mergi pe o alimentatie saraca in calorii si multa miscare zilnic te va ajuta mai mult.
Te pup!

| Louysse a răspuns:

Eu zic ca dai jos, dar problema e sa nu ii faci rau organismului, si depinde daca suporta organismul... de dat dai jos, dar sfatul meu e sa lasi dietele la o parte si sa faci mai mult sport... e mult mai sanatos decat o dieta, si poti manca sanatos, adica dimineata un ou fiert ca tine de foame cu o cana de lapte sau cum ai spus tu un iaurt cu cereale, la pranz piept de pui sau alta carne dar in orice fel dar nu prajita, cum ai spus tu de jnitele, alea nu sunt bune pentru ca e prajeala, iar seara poti bea un shake facut din fructe sau o salata, dar cel mai important e sa faci mult sport. Baftahappy

| MatzaNeagra a răspuns:

Nu prea stiu dar eu iti recomand dieta Dukan. Eu tin aceasta dieta si pot sa iti zic ca intr-o luna am slabit 10 kg si nu mi-a slabit stomacul si nici nu mi-a facut rau. ba chiar acum arat foarte bine. http://dietadukan.ro/regimul