| AleGiaPro a întrebat:

Cat timp ramane pe par vopseaua pe baza de henna? La fel de mult ca o vopsea normala sau doar cateva saptamani ca tatuajele cu henna?

1 răspuns:
| HighByTheBeach a răspuns:

Buna.
O prietena de-a mea mi-a povestit ca s-a vopsit odata cu henna. I-a tinut cam 2 luni. Singura problema este ca trebuie sa stai cu ea pe cap 5-6 ore ca sa aiba efect, deci trebuie sa-ti alegi o zi in care stai acasa. Si mai este o problema cu mirosul care dureaza pana iti speli capu a 2-a oara. Insa efectul e frumos. Prietena mea a fost multumita si inca isi mai vopsete parul cu henna.
Succes!