| anonim_4396 a întrebat:

Cat timp va ia sa va uscati parul?

17 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Cateodata din lipsa de timp mai apelez la uscatorul de par, imi ia max 15 minute.
Dar altfel se usuca complet in 4 ore.

| psiholoaga a răspuns:

Nu il usuc, il zapacesc putin cu prosopul si il las asa, iar pana ma culc (2-3 ore) se usuca.

| JeSa a răspuns:

Uscat la feon -circa 15 minute, iar lasat de capul "sau" - in vant, hmmmm ajung chiar si la 45 minute... Bafta, pa!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Îl las să se usuce singur. Nu ştiu cât îi ia să se usuce. De obicei îmi spăl părul seara - după ce mă asigur că nu mai ies nicăieri - şi îl las să se usuce.

| Dianna_8523 a răspuns:

Mie imi ia cam 20 de minute cu uscatorul. pentru ca e foarte des si destul de lung happy

| Djlsghtnquuw a răspuns:

30 de min:Olaughing

| xibalba a răspuns:

Nu il usuc, il las sa se usuce de la sine.

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Zece minute...

| .LoLo. a răspuns:

. 5-10 min dare eu am parul scurt.happy

| titi_1218 a răspuns:

Daca sa il aranjez cu feonul cam vreo 45 de minute ca e lung... daca il usuc pursisimplu cam vrio15 min, dar de obicei il las sa se usuce singur...pa-pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat sufla vantul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Îl las să se usuce liber, nu cu uscător. Temperatura din cameră este peste 23 de grade, mă asigur ca să nu răcesc.
Se usucă în 1-2 h.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Treaba mea e sa-l spal, treaba lui e sa se usuce, in fond n-o sa le fac eu pe toate nu? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu folosesc feonul! In timp se deterioreaza! Eu imi pun un prosop pe umeri si las parul liberwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu il usuc mereu cu uscatorul; azi de exemplu am facut baie si l-am lasat liber sa se usuce singur. mai adorm si cu el ud tongue

| Adolescentul a răspuns:

Sunt baiat mie i`mi ia foarte putin timp darbig grin banuiesc ca intrebare se refera in special la fetele cu parul lung.

| myckey a răspuns:

Pai vreo 10 min cel mult ...astya daca n am ceva mai important de facut si il las sa se usuce singur in toate directiile laughing
bine ca am o tunsoare mai rebela care imi permite sa l "ametzesk" in toate directiilehee hee